Program „CZYSTY POWIAT” nie istnieje!

Dodano: 01.09.2021

Kategoria: Fotowoltaika, Inne

Podają się za urzędników i obiecują 15 tysięcy złotych dotacji na fotowoltaikę, powołując się na fałszywy program „Czysty powiat”. Czytamy na stronie swiatoze.pl. Automatycznie wygenerowane komunikaty informują, że warunkiem otrzymania dofinansowania jest wpłata wkładu własnego oraz podają numer konta. Wnioski o fałszywą dotację są również dostępne na stronie „Czysty powiat” i służą do wyłudzania danych osobowych.

„Czysty Powiat”

Kiedy wchodzimy na stronę programu „Czysty Powiat”, na pierwszy rzut oka wydaje się on wiarygodnym dofinansowaniem. Dostępne są artykuły o tematyce OZE i elektromobilności, co ma wzbudzić zaufanie wnioskodawców. W informacjach o programie powołują się na najpopularniejsze w Polsce dofinansowanie „Czyste powietrze”.

Deklarują, że mają na celu popularyzację alternatywnych źródeł energii oraz obiecują 15 tysięcy złotych dofinansowania do instalacji fotowoltaicznych.

Dodatkowo informują, że udział w programie nie wyklucza skorzystania ze znanych dofinansowań min. „Mój prąd”, „Agroenergia”, czy Ulgi Termomodernizacyjnej. Zabieg ma na celu jeszcze bardziej wzmocnić wiarygodność akcji.

NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ pełny artykuł znajdziesz tutaj: https://swiatoze.pl/nie-daj-sie-oszukac-program-czysty-powiat-nie-istnieje/